Jako specjaliści w zakresie oznakowania drogowego i producenci o wieloletnim doświadczeniu na rynku, wiemy, jak powinien wyglądać prawidłowy montaż oznakowania drogowego. Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o usługi, które sprawią, że będzie ona kompleksowa. W trosce o zadowolenie naszych Klientów, do których należą urzędy miejskie i gminne, lokalne zarządy dróg, przedsiębiorstwa komunalne itp., przeprowadzamy montaż znaków zgodnie z obowiązującymi przepisami. Montujemy też tablice turystyczne i informacyjne oraz standardowe tablice drogowe. 

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi projektami drogowymi, w których realizacji braliśmy udział. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju, dlatego są to inwestycje nie tylko z terenów Wielkopolski, ale też województw lubuskiego, dolnośląskiego czy łódzkiego. Zapraszamy do kontaktu, jeśli interesuje Państwa montaż znaków drogowych lub innych elementów BRD na Waszym terenie.

O nas

logo

Realizujemy kompleksowe dostawy i montaż Urządzeń Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla administracji drogowej, urzędów oraz firm i przedsiębiorstw drogowych.

Szybki Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer Telefonu

Kontakt

ul. Szeroka 6 Niesłabin, 63-100 Śrem

664461035, 698053288

znakbigkarczynska@wp.pl

Pon - Pn: 8:00 - 16:00

logo uczestnika programu rzetelna firma