ajmujemy się sprzedażą oznakowania drogowego i innych artykułów brd

Firma ZNAK BIG jest producentem znaków drogowych, tablic z nazwami ulic, sprzętu zabezpieczającego prace ziemne i drogowe. W naszej ofercie znajdują się również progi zwalniające i podrzutowe oraz wszelkiego rodzaju elementy oznakowania dróg, ulic i parkingów. Dbamy o wysoką jakość każdego produktu oraz różnorodność oferty, aby móc zaspokajać różnorodne oczekiwania naszych Klientów. 

Jako producent oznakowania drogowego mamy w swojej ofercie szereg różnorodnych produktów, które mogą być dopasowane do indywidualnych wymagań zamawiającego. To nie tylko tradycyjne znaki, ale też tablice, w tym takie, które spełniają restrykcyjne wymagania Unii Europejskiej oraz tablice turystyczne i informacyjne z dowolną treścią. Polecamy też lustra drogowe, progi zwalniające i sygnalizację oraz ochronne bariery drogowe ze stali. Ich odpowiednie umiejscowienie pozwoli zadbać o bezpieczeństwo na wybranym odcinku drogi.

Współpraca z producentem oznakowania drogowego

Swoją działalność jako producent oznakowania drogowego prowadzimy w Śremie pod Poznaniem. Aby nawiązać z nami współpracę, można odwiedzić stacjonarny sklep lub skontaktować się z biurem – sprzedaż i montaż znaków prowadzimy nie tylko w Wielkopolsce, ale na terenie całego kraju. Na naszej stronie znajdą Państwo więcej informacji na temat dostępnego asortymentu i oferty firmy. 

Współpracują z nami m.in.: 

  • urzędy miejskie i gminne, 
  • przedsiębiorstwa robót drogowych, 
  • spółdzielnie mieszkaniowe, 
  • przedsiębiorstwa wodociągów i kanalizacji, 
  • przedsiębiorstwa komunalne, 
  • gazownie, 
  • powiatowe i wojewódzkie zarządy dróg oraz wiele innych. 

Jako producent znaków drogowych o ogromnym doświadczeniu posiadamy niezbędne aprobaty techniczne IBDiM oraz certyfikaty i atesty na wszystkie produkty. Oferujemy możliwość składania indywidualnych zamówień, dbając o najwyższą jakość każdego elementu – tak, aby był on w pełni funkcjonalny i trwały. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

W naszej ofercie znajdują się również progi zwalniające i podrzutowe oraz wszelkiego rodzaju elementy oznakowania dróg, ulic i parkingów.

Na znaki drogowe i sprzęt zabezpieczający posiadamy niezbędne aprobaty techniczne IBDiM oraz certyfikaty i atesty.

O nas

logo

Realizujemy kompleksowe dostawy i montaż Urządzeń Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla administracji drogowej, urzędów oraz firm i przedsiębiorstw drogowych.

Szybki Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer Telefonu

Kontakt

ul. Szeroka 6 Niesłabin, 63-100 Śrem

664461035, 698053288

znakbigkarczynska@wp.pl

Pon - Pn: 8:00 - 16:00

logo uczestnika programu rzetelna firma